NIJE ZA ŠALITI SE S NJIM / Šeik zaprijetio Pochettinu jer je izvadio Messija iz igre, najavio i tko će biti novi trener PSG-a?

Kao da nema dosta ulja na vatri, šeik je na svom Twitteru objavio i sliku Zinedinea Zidanea

20.9.2021.
22:26

Nogometaši PSG-a svladali su u 6. kolu Francuske lige kod kuće Lyon s 2:1 golom Maura Icardija u trećoj minuti sudačkog dodatka.

Ovu tijesnu pobjedu i ne baš preuvjerljivo izdanje pariške momčadi obilježio je i jedan sitan incident koji mnogi vjerojatno i nisu primijetili. Naime, Lionel Messi nije igrao cijelu utakmicu, izašao je u 76. minuti kako bi trener Mauricio Pochettino uveo Achrafa Hakimija, a Argentincu se to nikako nije svidjelo.

INCIDENT S LEOM /

Ne pamtimo kada smo vidjeli ovako bijesnog i nesretnog Messija. Ove fotografije danas obilaze svijet

incident koji je zasjenio utakmicu

Messi je odbio dati ruku Pochettinu i nezadovoljno je gestikulirao prilikom izlaska. Razlog nezadovoljstva mogao bi biti upravo taj što je Messi izašao ranije, ali možda mu nije odgovaralo niti to što je Pochettino odredio da Neymar puca jedanaesterac u 66. minuti utakmice, a to je inače uvijek bio Messijev zadatak u Barceloni.

Video incidenta pogledajte OVDJE.

Nakon te utakmice oglasio se katarski šeik Khalid, inače brat vlasnika PSG-a, koji je rekao Pochettinu da je Londondosta lijep grad, što je shvaćeno kao prijetnja.

Kao da nema dosta ulja na vatri, šeik je na svom Twitteru objavio i sliku Zinedinea Zidanea, uz koju je napisao "Legenda". Znači li to da je Zizou prva opcija za novog trenera Reala?