ČUDESAN GOL / San Siro je mogao uživati u majstoriji kao da je na Kutiji šibica: Remek djelo u režiji Petkovića i Oršića nažalost nije bilo dovoljno

Milan je slavio 3:1 protiv Dinama na svom San Siru, a pogodak Modrih bilo je pravo remek djelo

14.9.2022.
21:24
Screenshot

Nogometaši Milana svladali su pred svojim navijačima Dinamo 3-1 (1-0) u susretu 2. kola skupine E Lige prvaka čime je talijanski prvak zasjeo na prvo mjesto ljestvice.

MILAN - DINAMO 3:1 /

Hrabri Dinamo ipak nije mogao do novog skalpa: Borili su se, kombinirali, ali Milan na kraju slavi s dva gola prednosti

Dinamo je dobro stajao u prvom dijelu, imali su čak i dvije velike prilike preko Moharramija i Oršića, a onda je Milan na samom kraju poluvremena došao u vodstvo. Šutalo je neoprezno srušio Rafaela Leaa te je sudac pokazao na bijelu točku. Nakon kratke provjere, Giroud je bio siguran strijelac i domaćin je na predah išao s vodstvom 1:0.

Na početku drugog dijela novi šok za Modre. Nakon krasne akcije u kojoj je Leao probio stranu i ubacio, Saelemaekers povisuje na 2:0 lijepim udarcem glavom.

Baš kao protiv Villarreala

A u 56. minuti slijedi majstorija večeri. Oršić je dao loptu za Petkovića, koji se krasno zagradio u šesnaestercu i još ljepše proigrao Mislava, koji ne griješi i to je 2:1. Prava malonogometna akcija i majstorija Brune Petkovića, baš u njegovom stilu.

Spektakularnu kombinaciju Dinama pogledajte OVDJE.

Nažalost, to nije bilo dovoljno te je Pobega u 77. minuti zakucao loptu pod prečku i postavio konačan rezultat.