Pogledajte koliko je nesreće zadesilo Stipu Pletikosu!

Nogometaši Rostova, u kojem brani vratar hrvatske reprezentacije Stipe Pletikosa, izgubili su kao domaćini od Krasnodara 3:2 u susretu 19. kola ruske Premierlige…

7.12.2012.
18:10

Prethodne tri utakmice u ruskom prvenstvu Pletikosa je izdržao bez primljenog gola, ali je u ovoj utakmici primio tri pogotka. Njegovu je mrežu prvi načeo Wanderson u 24. minuti, koji je svoj drugi gol zabio u 50. minuti. Strijelac za goste bio je i Šipitsin u 38. minuti.

Inače, primio je Pletikosa pogodak nakon što je 328 minuta u ruskoj Premierligi odolijevao svim napadima i svim suparnicima.

Pogotke za domaću momčadi postigli su Poloz u 26. minuti na asistenciju Dragana Blatnjaka, bosansko-hercegovačkog nogometaša koji je ranije u karijeri igrao za Zadar i Hajduk, te Kiričenko u 56. minuti.

Rostov na ljestvici zauzima 11. mjesto s 20 bodova.

Rostov - Krasnodar 2-3

Redoslijed: 1. CSKA 40 (-1), 2. Anži 40 (-1), 3. Zenit 37 (-1)..., 11. Rostov 20...