RONALDO VUČE STARU DAMU PREMA LIGI PRVAKA: / Nevjerojatni Potrugalac zabio dva brza gola i odlučio utakmicu

Juventus sada ima 69 bodova, isto kao Atalanta i Milan

2.5.2021.
20:51

Nogometaši Juventusa iskoristili su kikseve Atalante i Napolija u borbi za plasman u Ligu prvaka, nakon što su na gostovanju teškom mukom pobijedili Udinese sa 2-1.

KRAJ JUVENTUSOVE DOMINACIJE, INTER JE NOVI PRVAK ITALIJE: /

Pašalićeva Atalanta kiksala; Brozović, Perišić i ekipa osvojili Scudetto

Nakon što je Atalanta odigrala 1-1 na gostovanju kod Sassuola, a Napoli 1-1 kod kuće protiv Cagliarija, torinska "Stara dama" je imala priliku pobjedom skočiti na diobu drugog mjesta.

Kraj odlučio

Juve su dugo mučio, no ipak je s dva gola Cristiana Ronalda u posljednjih šest minuta utakmice uspio ostvariti 2-1 pobjedu.

Gosti su poveli u 10. minuti golom Nahuela Moline i sve do same završnice držali su prednost. Ipak, Ronaldo je u 84. minuti izjednačio iz kaznenog udarca, a potom u 90. minuti zabio svoj 27. gol ove sezone za važnu pobjedu.

Gužva na vrhu

Juventus je s ova tri boda dostigao Atalantu i Milan, sada sva tri kluba imaju po 69 bodova, 13 manje od Intera koji je u nedjelju osigurao naslov prvaka.

Napoli je peti sa 67 bodova, dok Lazio na šestoj poziciji ima 64 boda.