ROMA DOŽIVJELA NOVI ŠOK: / Nakon 14 godina doživjeli poraz na Renato Dall'Ara stadionu, Lazio pregazio Genou

Zadnji put je Bologna na svom Renato Dall'Ara stadionu slavila protiv Rome u rujnu 2004.

23.9.2018.
17:18

Nogometaši Rome nastavili su s lošim rezultatima u novoj sezoni upisavši poraz 0-2 od Bologne i nakon pet kola imaju samo jednu pobjedu, dok je Lazio s uvjerljivih 4-1 porazio Genou.

Nastavak krize

Kriza Rome se nastavila i na gostovanju kod Bologne. Rimski sastav je u šest utakmica ove sezone, pet u prvenstvu i jednoj u Ligi prvaka, upisao samo jednu pobjedu uz tri poraza. Ovoga puta stradali su na gostovanju kod Bologne i to prvi put u posljednjih 14 godina. Zadnji put je Bologna na svom Renato Dall'Ara stadionu slavila protiv Rome u rujnu 2004.

Pobjedu Bologni donijeli su Federico Mattiello (36) i Santander (59). God gostiju nije bilo Ante Ćorića.

Badelju deset minuta

Lazio je na Olimpicu porazio Genou sa 4-1, a strijelci su bili Felipe Caicedo (7), Ciro Immobile (23, 89) i Sergej Milinković-Savić (53). Pogodak za goste zabio je K. Piatek (46). Milan Badelj je za Lazio igrao posljednjih 10 minuta.

Udinese je na gostovanju porazio Chievo 2-0 golovima R. de Paula (76) i K. Lasagne (90). Adrian Šemper nije nastupio za Chievo, baš kao niti Andrija Balić za goste.

Pobjeda Napolija

U ranije odigranom susretu nogometaši Napolija slavili su u gostima kod Torina s 3-1. Napolitanci su do četvrte pobjede u sezoni stigli već zarano u prvom dijelu kada su mrežu domaćina pogodili Insigne (4) i Verdi (20). Igrač Torina Belotti smanjio je iz penala u 51. minuti, da bi Insigne drugim golom u 59. minuti odlučio pobjednika. Marko Rog je započeo utakmicu kod Napolija, a zamijenjen je u 60. minuti.

U nedjelju se još sastaju Milan - Atalanta i Frosinone - Juventus.

Na ljestvici vode Juventus i Napoli sa po 12 bodoba,. no Juve ima utakmicu manje.