USUSRET POLJUDSKOM OKRŠAJU / Riješena dvojba oko Livajinog kartona: Donosimo odgovor na pitanje smije li igrati u uzvratu

U toj zbivanjima nabijenoj utakmici jedna je informacija ostala visjeti u zraku. Naime, u 13. minuti je prva violina Hajduka, Marko Livaja, zaradila žuti karton te je brojnim navijačima Majstora s mora bilo nejasno hoće li moći Valdas Dambrauskas računati na njega u uzvratu.

19.8.2022.
16:55
Omar Arnau/PIXSELL/PIXSELL

Hajduk je u četvrtak navečer poražen na gostovanju u Valenciji protiv Villarreala s 4:2 u prvoj utakmicu play-offa Konferencijske lige. Dvoboj prošlogodišnjeg polufinaliste Lige prvaka i osvajača Kupa Hrvatske donio je pregršt zanimljivih situacija - od toga da je hrvatski doprvak poveo već u 2. minuti do demonstracije moći Španjolaca do kraja prvog poluvremena. Nastavak je donio tešku ozljedu lica tek oporavljenog Nikole Kalinića i jedanaesterac nade za Splićane koji je realizirao Marco Fossati.

HAJDUK IMA ŠANSE /

Pogledajte najbolje trenutke žestokog okršaja Villarreala i Hajduka

Odgovor je jednostavan – hoće. Naime, Livaji je karton protiv Villarreala drugi u ovoj europskoj kampanji, a tek treći je eliminirajući za igrača.

Drugim riječima, najbolji Hajdukov strijelac će pomoći svome klubu u lovu na čudo u poljudskom uzvrati. Eto, barem malo dobrih vijesti nakon poraza u Španjolskoj.