RIJEKA - SLAVEN BELUPO 2-0: / Bišćanova momčad stigla do pobjede uz gol i asistenciju Murića

Murić je bio strijelac u prvom, Puljić u drugom poluvremenu utakmice

2.4.2019.
21:01
PIXSELL

U susretu 27. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke svladali Slaven Belupa s 2-0 (1-0) i učvrstili se na drugoj poziciji.

Igrači Rijeke su došli u vodstvo u 21. minuti kada je Robert Murić iskosa s 20-tak metara kroz šumu nogu pogodio mrežu. Murić je 69. minuti došao i do asistencije, a strijelac je bio Jakov Puljić.

Pobjeda Lokomotive

U utakmici koja je prethodila ovoj Lokomotiva je na gostovanju u Velikoj Gorici s 2-0 bila bolja od domaćina. Tom pobjedom Lokosi su stigli na treće mjesto poretka klubova koji se natječu u hrvatskom nogometnom prvenstvu.

Dinamova je s utakmicom manje i 67 osvojenih bodova vodeća momčad ljestvice na kojoj drugo mjesto drži Rijeka sa 53, a treće Lokomotiva sa 44 osvojena boda.