slavlje gostiju / Rijeka pobijedila Lokomotivu pogotkom u posljednjim trenucima susreta!

Riječki junak bio je Antonio Čolak koji je zatresao suparničku mrežu u drugoj minuti sudačke nadoknade

27.7.2019.
22:52
Filip Kos/PIXSELL

Rijeka je pobijedila Lokomotivu pogotkom u posljednjim trenucima susreta. Riječki junak bio je Antonio Čolak koji je zatresao suparničku mrežu u drugoj minuti sudačke nadoknade. Acosty je ubacio s desne strane, a Čolak ispred domaće obrane poentirao za pobjedu.

Najbolju priliku Lokomotiva je imala u 55. minuti kada je Uzuni ostao sam na drugoj stativi i odlično je pucao, ali je Prskalo još boljom reakcijom sačuvao svoju mrežu. Šest minuta kasnije zicer su imali i gosti. Halilović je pucao, s desetak metara, no s gol crte loptu je glavom blokirao branič Lokomotive.

Dinamo i Rijeka su upisali druge pobjede na startu sezone, dok su Slaven Belupo i Lokomotiva doživjeli nove poraze bez postignuta gola.

U prvom susretu drugog kola Istra 1961 je u Zaprešiću u petak pobijedila Inter s 2-0. Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Mario Ćuže koji se upisao u strijelce u 83. minuti i trećoj minuti sudačke nadoknade.

Gosti su od 85. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Španjolac Einar Galilea.

Posljednje dvije utakmice ovog kola na rasporedu su u nedjelju, a sastaju se Gorica i Osijek te Varaždin i Hajduk.