EURO NOGOMET / Rebiću desetak minuta na terenu dovoljno za novu asistenciju u sezoni: City nakon preokreta nastavio lov na Liverpool

De Bruyne je izjednačio u 74. minuti, a onda u 91. i sjajno proigrao Bobba za konačnih 3-2

13.1.2024.
20:59

Anti Rebiću desetak minuta na terenu bilo je dovoljno da upiše četvrtu asistenciju sezone za Besiktas. Bivši Vatreni u igru je naime ušao u 81. minuti, da bi u drugoj minuti sudačke nadoknade asistirao Fernandesu za gol za 3-0, što je bio i konačan rezultat utakmice protiv Karagumruka u 20. kolu turskog prvenstva.

NAŠI VANI /

Tri hrvatska trenera remizirala u ligama petica: Majer asistent, vodeća momčad Bundeslige do pobjede u 95.

NAŠI VANI /

Prethodno su za Besiktas pogađali Kilicsoy u 62. te Rashica u 65. minuti. Ovom pobjedom stigli su do 35 bodova, te su četvrti u prvenstvu, s 15 bodova manje od Fenerbahcea, dok Karagumruk 16. s 20 bodova.

Manchester City je u 21. kolu Premier lige u utakmici nakon preokreta slavio kod Newcastlea 3-2. Građani su poveli golom Silve u 26. minuti, da bi Svrake to okrenule do poluvremena preko Isala i Gordona. De Bruyne je izjednačio u 74. minuti, a onda u 91. i sjajno proigrao Bobba za konačnih 3-2.

City je drugi s 43 boda, dva manje od vodećeg Liverpoola, dok je Newcastle 10. s 29 bodova.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.