Realove zvijezde se dogovarale, Bellingham uskočio: 'To je je***o teško'

Kamere snimile zanimljiv razgovor

19.8.2024.
10:03

Nogometaši Mallorce uspjeli su pred svojim navijačima oteti bod aktualnim španjolskim i europskim prvacima iz madridskog Reala, odigravši 1-1 na početku nove sezone LaLige.

KRALJEVI KIKSALI /

Modrić nije uspio spasiti Real: 'Ima mozak kakav nema nitko, ali nema snagu'

Real je već u 13. minuti poveo nakon dugačke akcije u kojoj su kombinirali Kylian Mbappé, Vinícius Júnior i Rodrygo, da bi ovaj posljednji iskoristio Viníciusovo dodavanje i s 13-14 metara desnom nogom pogodio suprotan kut.

Iako je posjed bio na strani Ancelottijeve momčadi, Mallorca je stvarala gotovo jednak broj prilika. Za izjednačenje su iskoristili prekid, ubacivanje iz kuta u 53. minuti, kad je Rodríguez idealnom loptom pronašao Vedata Muriqija, a ovaj s pet metara snažnim udarcem glavom svladao Thibauta Courtoisa.

Nakon utakmice pojavila se snimka iz tunela pod poluvremenom na kojoj se Vinícius, Rodrygo i Mbappé dogovaraju kako igrati u nastavku susreta, a potom se uključio i Jude Bellingham.

""Vas trojica morate završavati akcije. Kada ne završite, oni svaki put krenu u kontru, a trčati toliko nazad je je***o teško", rekao je Bellingham, a Mbappé je dodao:

"Slažem se, o tome pričamo, moramo završiti akciju udarcem."

"Pokušavajte. Morate bolje koristiti prostor za utrčavanje. Prije svega pucajte prema golu i završavajte akcije, nemojte da lagano gubimo loptu i dajemo im prilike da trče u kontru", zaključio je Bellingham.