HRVATSKI MASTERMIND / Realov heroj zaluđeno govorio o Modriću: 'Luka mi prije svake utakmice kaže jednu stvar, poslušao sam ga i zabio dva gola'

30.10.2021.
19:38

Real Madrid danas je gostovao kod Elchea u 12. kolu La Lige gdje je Real pobijedio s 2:1. Hrvatski kapetan, Luka Modrić, asistirao je za drugi gol Viniciusa Juniora.

Modrić je u 73. minuti na 30 metara od gola s lijeve strane loptu smirio desnicom i odmah je ljevicom odigrao u prostor za Viniciusa. On je istrčao sam pred golmana i lijepo zabio za 2:0.

TAKO SE TO RADI /

Ma Modrić je čisti genije. Pogledajte kako je Luka majstorski asistirao za pobjednički gol Reala

'Luka mi uvijek govori...'

"Drago mi je što sam pomogao momčadi, trenutačno sam u dobroj formi, sve funkcionira odlično. Danas je bilo teško, ali bili smo mirni u obrani i napadu, na koncu je ispalo dobro", rekao je Vinicius nakon utakmice.

"Luka mi uvijek govori 'samo trči mali', a ja znam da će lopta doći tamo gdje treba. Drago mi je da sam ga ponovo poslušao, isplatilo se, zabio sam dva gola", otkrio je u mikrofone klupske televizije.

Modriću je ovo treća asistencija ove sezone te ukupno 64. za Real u 401. nastupu za klub.

Asistenciju Modrića možete pogledati OVDJE.