REAL SRUŠIO KATALONCE I PREUZEO VRH: / Maestralni Modrić namjestio jedini gol na utakmici

Hrvatski reprezentativac namjestio je jedini pogodak na utakmici.

22.9.2018.
22:38

Nogometaši Reala pobijedili su u susretu 5. kola Primere na Bernabeu Espanyol s 1-0 i zasjeli na čelo ljestvice. Jedini gol na utakmici postigao je Marco Asensio u 44. minuti. Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu. Real vodi s 13 bodova ispred Barcelone koja ima bod manje i utakmicu manje.

Pobjeda Atletica

U ranije odigranoj utakmici nogometaši madridskoga Atletica pobijedili su u susretu 5. kola Primere u gostima Getafe s 2-0.

Atletico je do druge pobjede u sezoni došao autogolom Sorije i prvijencem francuskog pojačanja Lemara u 60. minuti, dok je Nikola Kalinić ostao na klupi madridskoga kluba.

Rayo Vallecano je teško stradao kod kuće od Alavesa (1-5), dok je u Vigu Celta protiv Valladolida nakon devet minuta vodila s 2-0, a na kraju su gosti pogotkom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade došli do boda (3-3). Duje Čop je odigrao cijelu utakmicu za novoga prvoligaša.