REAL PROSUO BODOVE NA SANTIAGO BERNABEU: / Modrić odigrao cijelu utakmicu, navijači s oduševljenjem reagirali na njegov nastup

Sudeći prema reakcijama na društvenim mrežama vatreni je bio jedan od najboljih na terenu

22.12.2019.
23:07

Nogometaši Real Madrida propustili su priliku izjednačiti se s Barcelonom na vrhu ljestvice, no "Kraljevski klub" je na Santiago Bernabeu u susretu 18. kola Primere odigrao skromnih 0-0 protiv Athletic Bilbaoa.

Real će sada Novu godinu dočekati na drugom mjestu Primere s dva boda manje od katalonskog velikana.

Bila je to skromna predstava u kojoj je domaćin imao svoje prilike, ali nije uspio svladati Unaia Simona. Najbliže golu Real je bio u 59. minuti kada je Nacho uzdrmao vratnicu. LukaModrić je odigrao cijeli susret za Real.

Pobjeda Atletica

U ranije odigranom susretu Atletico Madrid je slavio kod Betisa sa 2-1 te se probio na četvrto mjesto ljestvice. Atletico je do pobjede došao golovima Angela Correje (58) i Alvara Morate (83), dok je u sudačkoj nadoknadi Marc Bartra postigao počasni gol za Betis.

Real Sociedad je slavio sa 4-3 protiv Osasune u Pamploni. Aridane (45+1) i Ávila (48,84) bili su strijelci za domaćine, a Mikel Oyarzabal (15), Portu (18), Ødegaard (28) i Isak (79) za goste.

Levante je pobijedio Celtu sa 3-1. Celta je vodila od 12. minute pogotkom Aspasa, ali je Levante u drugom dijelu upriličio veliki preokret i došao do bodova preko Rogera Martíja (60, 70) i Borja Mayorala (90+1).

Na ljestvici vodi Barcelona (39) ispred Reala (37) i Sevillle (34), a Atletico Madrid ima 32 boda.