REAL POBJEDOM NA SAN MEMESU POBJEGAO BARCELONI NA +7: /

Ramos pogodio iz penala, Modrić bombardirao iz daljine

5.7.2020.
16:00

Real Madrid stigao je do još jedne pobjede, sedme u nizu u španjolskom prvenstvu. Kraljevski klub u gostima je svladao Athletic Bilbao s 1:0. Junak susreta bio je kapetan Sergio Ramos koji je u 73. minuti zabio iz jedanaesterca.

Nije to bila superuvjerljiva i dominantna partija Reala, bar od početka utakmice. Imali su Baski svojih prilika, najbolju je prokockao Inaki Williams u 8. minuti, a ništa precizniji nije bio ni Garcia u 17.

No tu su uglavnom stale dobre situacije za domaćine. Na vrućem San Memesu u ranom terminu Real je pohvatao konce igre. Luka Modrić odigrao je cijeli susret i imao nekoliko zapaženih pokušaja iz daljine. Dobro je svojim udarcima namučio domaćeg vratara.

BARCELONA PRIPREMA MEGATRASNFER I TO DOSAD NEVIĐENI: /

Kreću po Neymara, a možda neće morati platiti niti eura

Opet Ramos

Real je nagradu za bolju igru dobio u 70. minuti kad je Dani Garcia neoprezno startao na Marcela u svom kaznenom prostoru. Sudac Gonzalez pokazao je nakon konzultacija s VAR-sobom na bijelu točku s koje je u svoju lijevu stranu loptu poslao Ramos i tako donio vrijedna tri boda svojoj momčadi.

Real je nakon ove utakmice u sjajnoj poziciji. Sedam bodova prednosti imaju nad Barcelonom koja ima utakmicu manje, ali je u nezavidnoj formi. Do kraja prvenstva preostala su još četiri kola, s tim da Barcelona večeras od 22 sata gostuje kod Villarreala.