Modrić započeo susret pa 'izletio' u poluvremenu

Nakon što su na Gerlandu remizirali s Lyonom, nogometaši madridskog Reala bolje su prošli u srazu protiv drugoga francuskog velikana PSG-a. Na neutralnom terenu u Göteborgu su pobijedili 1:0.

28.7.2013.
11:39

Karim Benzema u 23. je minuti iznenadio Salvatorea Sirigua neočekivanim udarcem iz prve na dodavanje Mesuta Özila.

Luka Modrić ponovno je započeo utakmicu u sastavu Carla Ancelottija, i to na mjestu desnog veznjaka u 4-3-3 sustavu.

U 46. ga je minuti zamijenio mladi Brazilac Casemiro, a tijekom prvog poluvremena zaradio je žuti karton.

Nogometaši Barcelone priredili su svom novom treneru Gerardu Martinu uvjerljivi pobjednički debi na gostovanju kod norveškog prvoligaša Vålerenge.

Ostat će zapisano da je Barça u prvoj utakmici pod novim trenerom slavila u Oslu 7:0. No, Martino zapravo i nije vodio momčad: sjedio je u VIP-loži u društvu sportskog direktora Andonija Zubizarrete. Službeno će na klupu kao glavni trener prvi put sjesti u četvrtak, kada momčad gostuje u Gdanjsku.

U Norveškoj je Leo Messi počeo utakmicu te prvo poluvrijeme završio s pogotkom i dvjema asistencijama za Barçino 4:0 vodstvo.

U drugom ga je dijelu zamijenio 18-godišnji Kamerunac Jean Marie Dongou i zabio dva pogotka.