Preskočili Barcelonu / Real Madrid preuzeo vrh Primere: Modrić je odigrao 80 minuta i zaradio prvi žuti karton u sezoni

Real Madrid trenutno ima 31 bod i utakmicu više od Barcelone koja ima 3 boda manje

30.11.2019.
15:59
AP Images

Real Madrid pobijedio je Alaves 2:1 i time su preskočili Barcelonu i stigli na vrh ljestvice u španjolskom prvenstvu.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0:0, a prvi gol u nastavku postigao je Sergio Ramos u 52. minuti za Kraljeve. Alaves je izjednačio iz penala u 65. minuti. Gol za domaćine postigao je Lucas Perez.

Luka Modrić odigrao je 80 minuta za Real, a u 32. minuti dobio je žuti karton zbog prekršaja. To mu je i prvi žuti karton ove sezone. U prvom kolu protiv Celte zaradio je izravni crveni karton.

Nakon ove utakmice, Real Madrid ima 31 bod i utakmicu više od Barcelone koja ima 3 boda manje. Oni u nedjelju igraju protiv Atletico Madrida.