NIJE DOBRO / Real kiksao na Santiago Bernabeu: Luka Modrić kao kapetan predvodio 'Kraljeve' od prve minute

Tjedan dana nakon što je u "El Clasicu" na gostovanju porazio Barcelonu, Real Madrid je u susretu 12. kola Primere na Santiago Bernabeu kiksao odigravši tek 0-0 protiv Rayo Vallecana.

5.11.2023.
23:14

"Kraljevski klub" je lomio gostujući sastav, ali nije uspio slomiti Rayo koji je osvojio prvi bod na Santiago Bernabeu nakon 11 uzastopnih poraza.

SERIE A /

Gleda li Zlatko Dalić ovo? Momčad povratnika u reprezentaciju primila šokantne golove u sudačkoj nadoknadi i izgubila

SERIE A /

Posljednji bod u Realovom dvorištu Rayo je osvojio u ožujku 2000. godine odigravši 0-0, a nakon toga je nanizao 11 poraza uz razliku pogodaka 42-10.

Real je tijekom susreta imao 63 posto posjeda lopte, a uputio je 22 udarca prema suparničkim vratima pri čemu pet u okvir gola. S druge strane Rayo je uputio tek tri udarca, no niti jedan u okvir Kepina gola. Domaćin je imao i 11 kornera, a suparnik tek jedan. Međutim, nije pomoglo.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real do 69. minute kada je umjesto njega u igru ušao Rodrygo.