S ova dva krasna gola prekinuo je krizu u Ligi prvaka

Urugvajski napadač bio je prvo ime Barcelone u utakmici protiv Intera

2.10.2019.
23:43
Screenshot

Izvrsnu utakmicu odigrali su Inter i Barcelona u drugom kolu Lige prvaka, a bodove je osvojila Barca koja je slavila 2:1. Talijanska ekipa vodila je od druge minute pogotkom Lautara Martineza i prednost imala do početka drugog poluvremena.

Barca je izvrsno ušla u nastavak utakmice i konstantno napadala, a obrana Intera izdržala je sve do 58. minute.

Volej za pamćenje

Tada je prekrasno pogodio napadač katalonskog kluba Luis Suarez koji je poentirao krasnim volejem s ruba kaznenog prostora. Golman Intera Handanović se bacio, ali udarac fenomenalnog Urugvajca bio je presnažan i preprecizan.

Tim je pogotkom Suarez prekinuo golgeterski post u Ligi prvaka koji je trajao 15 utakmica.

Pogodak za 1:1 pogledajte OVDJE.

Gol za tri boda

No, Suarez nije stao na tom golu. Urugvajac je zabio i drugi u završnici utakmice.

Igrala se 84. minuta kada je prva zvijezda Barcelone Lionel Messi prošao nekoliko igrača i dodao za Suareza koji sigurno zabija za vodstvo Barcelone 2:1.