NEKAD KOLEGE U REPREZENTACIJI / Rakitić se odmah javio Perišiću nakon odlične utakmice, njegov je komentar izazvao brojne reakcije

'Nerazzurri' su pokazali dva oprečna lica u susretu protiv Sassuola

3.10.2021.
16:36

Talijanski nogometni prvak Inter pobijedio je u susretu 7. kola Serie A na gostovanju Sassuolo sa 2:1 preokrenuvši rezultat u drugom poluvremenu.

"Nerazzurri" su pokazali dva oprečna lica u susretu protiv Sassuola. U prvom poluvremenu domaćin je posve zasluženo vodio, no talijanski prvak je u nastavku zaigrao daleko bolje. Ključnim su se pokazala čak četiri izmjene koje je Simone Inzaghi napravio u 57. minuti utakmice "probudivši" svoju momčad.

ŠTO SE DOGAĐA U REPREZENTACIJI? /

Zlatko Dalić priključio još jednog igrača Vatrenima, to mu je već drugi takav potez ovog vikenda

Ivan Perišić upisao je asistenciju u ovoj utakmici, a odmah nakon susreta objavio je na Instagramu fotografiju uz koju je napisao "+3".

Odmah su mu se javili imenjaci Klasnić i Rakitić, bivši kolege iz reprezentacije, a Rakitić mu je napisao "Bravo, debeli!" Njegov kometar izazvao je brojne rekacije na Instagramu