RAKITIĆ PROKOMENTIRAO NOVI BARCIN PODBAČAJ: / Hrvatski as umiruje navijače nakon prepuštanja vrha ljestvice Sevilli

Barcelona je kod Valencije odigrala 1-1

8.10.2018.
10:11

Svih 90 minuta u nedjeljnom remiju između Valencije i Barcelone na Mestalli odigrao je Ivan Rakitić što će reći da je u punoj minutaži odradio četvrtu uzastopnu utakmicu u kojoj španjolski prvaci nisu stigli do pobjede u La Ligi. Tri remija i poraz čine niz uslijed kojeg je branitelj naslova i prepustio Sevilli vrh poretka...

Katalonci su seriju ispodprosječnih rezultata započeli na svom stadionu Camp Nou odigravši 2-2 protiv Girone nakon čega je stigao poraz kod Leganesa (1-2), remi kod kuće protiv Atheltic Bilbaoa (1-1) i sad ovih 1-1. Jedina dobra vijest za njih je ta da niti Real Madrid ne blista. Dapače, oni su u zadnja tri kola osvojili samo jedan bod. Čak niti gol u tom razdoblju nisu postigli.

MESSI PONOVO SPASIO BARCELONU: /

Blaugrana s Valencijom odigrala četvrtu utakmicu bez pobjede, Sevilla na vrhu Španjolske

Borba za vrh

Situaciju u osvrtu na ogled na Mestalli prokomentirao je Barcelonin hrvatski veznjak.

"Primili smo pogodak nakon ubačaja iz kuta, potom izjednačili. Bili smo bolji tijekom utakmice i šteta je da nismo uzeli tri boda. Šteta je i što je uz sav naš uložen trud njima bilo potrebno tako malo da nam naude. Slijedi pauza zbog akcija reprezentacija koju morao iskoristiti da bismo se osnažili", poručuje Rakitić bez panike nakon pogleda na ljestvicu:

"Sve je u redu, lijepo je vidjeti da se toliko momčadi bori za vrh."