PSG-U SAMO BOD: Francuski prvaci odigrali 2-2 protiv momčadi iz sredine ljestvice

Francuski prvaci usporili tempo

4.5.2018.
23:00

U prvoj utakmici 36. kola francuskog nogometnog prvenstva Amiens je ugostio novog prvaka Paris Saint-Germain i osvojio bod odigravši 2-2 (0-1), dvaput nadoknadivši zaostatak za pariškom mega-momčadi.

PSG je poveo pogotkom Cavanija u 26. minuti. Izjednačio je Konate u 47. minuti, a novo vodstvo Parižanima donio je Nkunku u 64. minuti. Konačnih 2-2 postavio je Konate svojim drugim golom na utakmci u 80. minuti.

Dva kola prije kraja prvenstva PSG je prvi sa 92 bodova, čak 20 više od Lyona koji ima utakmicu manje. Monaco je treći sa 71 bodoma, a Marseille na četvrtom mjestu sa 70. Amiens je sa 42 boda na 12. mjestu i siguran što se tiče opstanka u prvoligaškom društvu.

Preostale utakmice 36. kola na rasporedu su u nedjelju, a sastaju se: St. Etienne - Bordeaux (15 sati), Lyon - Troyes (16.30), Caen - Monaco, Dijon - Guingamp, Metz - Angers, Nantes - Montpellier, Rennes - Strasbourg, Toulouse - Lille (sve u 17.00), Marseille - Nice (21.05).