PSG, LYON I LILLE IZBORILI POLUFINALE: / Domagoj Bradarić upisao asistenciju, Mauro Icardi zabio hat-trick

Lille je pobijedio Amiens sa 2:0, a oba gola domaćin je zabio u drugom dijelu

8.1.2020.
23:22
pressinphoto / ddp USA / Profimedia

Nakon Reimsa plasman u polufinale francuskog nogometnog Liga kupa izborili su PSG, Lyon i Lille.

PSG je deklasirao St Etienne sa 6:1, Lyon je pobijedio Brest sa 3:1, dok je Lille slavio sa 2:0 protiv Amiensa uz asistenciju hrvatskog nogometaša Domagoja Bradarića.

Francuski prvak nije imao problema protiv St. Etiennea. Parižani su zabili po tri gola u svakom poluvremenu, a primili samo jedan gol za uvjerljivo slavlje.

PSG su do pobjede vukli Mauro Icardi s tri gola i asistencijiom, te Kylian Mbappe koji je upisao pogodak i dvije asistencije. Golove su zabili i Neymar, te Jessy Moulin koji je zatresao vlastitu mrežu. Gosti su od 31. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Wesley Fofana, a u 71. minuti pogodak utjehe zabio je Yohan Cabaye.

ŠPANJOLCI SE NAKLONILI HRVATSKOM MAESTRU: /

'Čista klasa, zabio je potezom koji mu je slavni trener zamjerao'

Asistencija Bradarića

Lille je pobijedio Amiens sa 2:0, a oba gola domaćin je zabio u drugom dijelu.

Francuski doprvak je poveo u 50. minuti golom Luiza Arauja na asistenciju našeg Filipa Bradarića, a osam minuta kasnije Victor Osimhen je zabio za 2-0.

Bradarić je na terenu proveo cijeli susret.

Lyon je na svom terenu pobijedio Brest sa 3:1. Golove za domaćine zabili su Moussa Dembele (19'), Houssem Aouar (55') i Jean Lucas (90+1'), dok je pogodak za Brest zabio Samuel Grandsir (85')

U utorak je Reim boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedio Strasbourg sa 4:2 nakon što je susret završio bez golova.