PRVI PORAZ KOVAČEVOG MONACA NAKON 13 UTAKMICA: / Društvo iz Kneževine palo u posljednjim sekundama

Monaco poražen u Strasbourgeu

3.3.2021.
23:05

Nogometaši Monaca Nike Kovača u srijedu su navečer doživjeli prvi poraz nakon čak 13 utakmica u prvenstvu Francuske. Društvo iz Kneževine palo je u Strasbourgeu 1:0. Guilbert je junak utakmice, on je u 91. zabio za pobjedu...

Bradarić nije igrao, Čaleta Car odigrao svih 90 minuta za Marseille

Lille je s dva gola Jonathana Davida u posljednjim trenucima susreta pobijedio Marseille s 2:0. Kanadski napadač je u 90. minuti zabio za 1-0, a dvije minute kasnije potvrdio slavlje vodećeg sastava francuskog prvenstva.

Domagoj Bradarić nije nastupio za Lille, dok je Duje Ćaleta-Car odigrao cijeli susret za goste.

Prvi Lilleov pratitelj, PSG je na gostovanju pobijedio Bordeaux s 1:0, a pogodak odluke zabio je Pablo Sarabija u 20. minuti. Toma Bašić zbog ozljede nije nastupio za Bordeaux koji je upisao šesti poraz u zadnjih sedam kola.

Lille vodi na ljestvici sa 62 boda, PSG ima dva boda manje, dok je Lyon treći sa 59 bodova. Monaco drži četvrtu poziciju sa 55 bodova.

REZULTATI: Brest - Dijon 3-1 (Honorat 17, Mounie 27, Cardona 40 / Assale 29) Lyon - Rennes 1-0 (Aouar 74) Metz - Angers 0-1 (Fulgini 44-11m) Nica - Nimes 2-1 (Gouiri 4, Maurice 75 / Landre 50) St-Etienne - Lens 2-3 (Moukoudi 40, Bouanga 90+5-11m / Sotoca 20-11m, Muinga 24, Costa 90+3) Bordeaux - PSG 0-1 (Sarabia 20) Lille - Marseille 2-0 (David 90, 90+2) Montpellier - Lorient 1-1 (Mavdidi 28 / Grbić 9-11m) Nantes - Reims 1-2 (Simon 14 / Konan 39, Abdelhamidi 89) Strasbourg - Monaco 1-0 (Guilbert 90+1)