SPEKTAKL U HOUSTONU / Pogledajte čudesne golove Reala protiv Man Uniteda, ovo se ne viđa svaki dan

Real bolji od Uniteda u Houstonu

27.7.2023.
8:50

Nogometaši Real Madrida noćas su po našem vremenu u američkom Houstonu pobijedili Manchester United 2-0 u pripremnoj utakmici za novu sezonu, a Jude Bellingham zabio je svoj prvi gol za Madriđane.

OVDJE pogledajte najzanimljivije trenutke dvoboja.

SNIMKA OBILAZI SVIJET /

Oči u oči s 'najopakijim čovjekom na svijetu': Poseban gost posjetio nogometaše Real Madrida, Modrić mu postavio jedno pitanje

Engleski vezni igrač Bellingham, koji je došao u Madrid u lipnju iz Borussije Dortmund u iznosu od 103 milijuna eura plus bonuse, postigao je gol nakon samo šest minuta igre, na dodavanje njemačkog braniča Rudigera.

Bellingham je primio loptu u jednom natrčavanju i ekspresno lobao golmana Uniteda s nekih 16 metara.

OVDJE pogledajte njegov atraktivan gol.

Kraljevski klub je do potvrde pobjede stigao u 89. minuti, kada je još jedna prinova, napadač Joselu, atraktivnim škaricama postigao konačnih 2-0. OVDJE pogledajte tu majstoriju.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić je odigrao 65 minuta.