PRIJATELJSKE / Prosinečki do nove pobjede na klupi Crne Gore, Tadić ispisao povijest Srbije

Crna Gora i Srbija u prijateljskim utakmicama stigle su do minimalnih pobjeda

25.3.2024.
20:04

Robert Prosinečki upisao je i drugu pobjedu kao izbornik Crne Gore. Nakon što je u četvrtak njegova reprezentacija pobijedila Bjelorusiju, danas je bila bolja od Sjeverne Makedonije 1-0.

'NISAM HTIO ODUSTATI' /

Navijači uz sve prepreke uz Vatrene i u Egiptu: 'Idemo na sve utakmice, ne mogu nas prevariti'

Trenutak odluke dogodio se u 45. minuti kada je mrežu Makedonaca zatresao Jovetić.

Minimalnu pobjedu ostvarila je i Srbija, koja je s 1-0 slavila na Cipru.

Gol odluke već u 7. minuti zabio je Milinković-Savić. Srbi su mogli u 11. minuti do 2-0, ali je Mitrović promašio penal.

Utakmica će se pamtiti po rekordu Dušana Tadića, koji je ulaskom na poluvremenu postao rekorder po broju nastupa za Srbiju. Ovo mu je bio 106. nastup, čime je iza sebe ostavio Branislava Ivanovića.