ne gubi vrijeme / 'Princ Manchestera' debitirao spektakularnim golom: Zlatan zabio prvi pogodak za United nakon samo četiri minute

30.7.2016.
19:58
Manchester United Official

Zlatan Ibrahimović danas je prvi put nastupio u dresu Manchester Uniteda.

Crveni vragovi u Švedskoj su igrali prijateljski dvoboj protiv Galatasaraya, a sve su oči, naravno, bile uprte u švedskog reprezentativca. A on je odlučio ne gubiti vrijeme...

Već u 4. minuti Zlatan je sjajnim volejem matirao Musleru za vodstvo Uniteda. U 22. minuti rezultat je izjednačio Gumus, a za potpuni preokret turskog sastava zaslužan je bio Bruma koji je pogodio u 40. minuti.

Ipak, engleski se velikan trgnuo u nastavku i na kraju stigao do uvjerljive 5-2 pobjede nad Galatasarayjem.