Pobjede Manchester Uniteda i Liverpoola obiljezile su utakmice 14. kola engleske Premierlige igrane u utorak navecer.

3.12.2014.
8:49

Liverpool je slavio kod 'fenjerasa' Leicestera s 3:1, iako je u 22. minuti vratar RedsaSimone Mignolet sam ugurao loptu u mrezu. Gosti su ipak uspjeli preokrenuti pogocima Adama Lallane u 26. i kapetana Stevena Gerrarda u 54. minuti, a kada su domaci u 63. minuti ostali bez iskljucenoga Wesa Morgana, konacan je rezultat postavio Jordan Henderson.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren i ovom je prilikom izostavljen iz prve postave. U igru je usao tek u petoj minuti sudacke nadoknade umjesto Raheema Sterlinga.

Manchester United je teze od ocekivanja na svome Old Traffordu svladao Stoke s 2:1. Poveli su Crveni vragovi u 21. minuti pogotkom Marouanea Fellainija (21), u 39. je izjednacio Steven N'Zonzi, da bi u 59. minuti Juan Mata donio pobjedu domacima koji su igrali bez ozlijedenog kapetana Waynea Rooneyja. Nakon brojnih muka na pocetku sezone Unitedu je ovo cetvrta uzastopna pobjeda.

Spomenimo i da je Swansea kod kuce s 2:0 svladao QPR za koji je cijelu utakmicu odigrao nas Niko Kranjcar.

Burnley - Newcastle 1:1 Leicester - Liverpool 1:3 Manchester United - Stoke 2:1 Swansea - QPR 2:0 Crystal Palace - Aston Villa 0:1 WBA - West Ham 1:2