PREMIER LIGA, BORNEMOUTH - EVERTON 3:1: / Everton razočarao, izgubio važne bodove na jugu Engleske

Everton je propustio osvojiti bodove kojima bi se primaknuo vrhu tablice

15.9.2019.
18:03
Profimedia, Shutterstock Editorial

Nogometaši Bornemoutha pobijedili su Everton na svojem terenu rezultatom 3:1 u petom kolu engleske Premier lige.

Zahvaljujući toj pobjedi Bornemouth je napredovao na osmo mjesto tablice sa osvojenih sedam bodova, isto koliko ih ima i Everton koji je 11.

Odluka u drugom poluvremenu

Domaćini su poveli u 23. minuti pogotkom Calluma Wilsona, a dvadeset minuta kasnje Everton je izjednačio golom Dominica Calvert-Lewina.

Pobjedu je Bornemouth izborio u nastavku. U 67. minuti Ryan Fraser zabija za 2:1, a konačnih 3:1 postavio je Wilson u 72. minuti.