PRAVA GOLIJADA U ZAPREŠIĆU: / Inter u nastavku preokrenuo rezultat i slavio protiv Cibalije

U prvoj utakmici 19. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera u utakmici punoj preokreta pobijedili Cibaliju s 3-2 (1-2)

8.12.2017.
20:03
PIXSELL

Inter je poveo nakon svega 40-tak sekundi kada je nabačaj Komnena Andrića u mrežu glavom iz blizine sproveo Vlatko Blažević. Vodstvo domaćih trajalo je svega deset minuta kada je solo-akciju Tomislava Štrkalja golom okončao Ivan Galić, koji se duboko u sudačkoj nadoknadi prvog dijela nakon udarca s kuta još jednom u strijelce za preokret Vinkovčana.

U 49. minuti Frane Ikić ruši Igora Postonjskog u kaznenom prostoru, a Komnen Andrić zabija s "bijele točke". U 68. minuti crveni karton je dobio gostujući igrač Zvonimir Milić, a samo dvije minute kasnije Inter opet dolazi do pobjede novim golom Vlatka Blaževića.

Inter je peti s 26 bodova, a Cibalia je ostala osma s 17 bodova.

Pred 100 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešić sudio je Pečarić iz Zagreba.