POZNATI TRENER STAO U OBRANU HRVATSKOG STRUČNJAKA: / 'Stvarno mi je bilo žao Slavena u subotu'

Poznati engleski stručnjak Alan Pardew priznao je da mu je bilo žao Slavena Bilića nakon subotnjeg poraza West Hama protiv Tottenhama (2-3).

25.9.2017.
17:32
AFP, JUSTIN TALLIS

Bilićeva je momčad u šestom kolu Premier lige gubila pred svojim navijačima od gradskog rivala Tottenhama s 0-3. Uspjela se u drugom poluvremenu vratiti na 2-3, ali do boda u konačnici nije došla.

NAVIJAČI TRAŽE BILIĆEV ODLAZAK: /

'Dragi Slavene odje*i! Nemaš pojma!'

'U 28. minuti propao plan A'

West Hamov krilni igrač Michail Antonio morao je zbog ozljede napustiti igru već u 28. minuti, a za Pardewa je to bio ključni trenutak utakmice.

"Stvarno mi je bilo žao Slavena Bilića protiv Tottenhama. Proveo je cijeli tjedan smišljajući plan kako pobijediti Spurse, uložio je sate u taktički rad tijekom treninga, održavao sastanke s igračima i svojim pomoćnicima. Cilj mu je bio da preko Marka Arnautovića i Michaila Antonija slomi obranu Tottenhama. I što se dogodi? Antonio se ozlijedi u 28. minuti i propadne cijeli plan A", istaknuo je za Daily Mail bivši trener West Hama, Newcastlea i Crystal Palacea.

Bilićevi su nogometaši u šest kola ostvarili samo jednu pobjedu, na kontu imaju četiri boda i na 18. su mjestu. Bivšem hrvatskom izborniku je stolica ozbiljno uzdrmana, svjestan je toga i sam, i u sljedećem će kolu morati pobijediti West Ham kako bi smirio navijače i klupske šefove.