ŽDRIJEB U PETAK / Ovo su potencijalni protivnici Dinama u osmini finala Konferencijske lige

Prva utakmica osmine finala igra se 7. ožujka, a uzvrat je sedam dana kasnije.

22.2.2024.
20:48
Pixsell

Nogometaši Dinama plasirali su se u osminu finala Konferencijske lige, nakon pobjede 1-0 u Sevilli u uzvratu su na svom stadionu odigrali 1-1 protiv Betisa.

FOTO UBOD /

Dok su Boysi razvili koreografiju s motivom grba grada, evo u čijem se društvu smijala Vlatka Peras

FOTO UBOD /

Gosti iz Seville su poveli pogotkom Cedrica Bakambua u 39. minuti, dok je Dinamo izjednačio u 56. minuti, a strijelac koji je gurnuo Plave prema 16 najboljih u ovom natjecanju bio je Japanac Takuro Kaneko.

Dinamo će se tako u petak naći u ždrijebu Konferencijske lige, a potencijalni protivnici su im: Aston Villa, Club Brugge, Fenerbahče, Fiorentina, Lille, Maccabi Tel Aviv, PAOK i Viktoria Plzen.

Ždrijeb je u petak u švicarskom Nyonu u 13 sati.

Spomenimo i kako se finale Konferencijske lige ove sezone igra 29. svibnja u Ateni na stadionu AEK-a.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.