PORTOV NAPADAČ U PROSLAVI IZ NOĆNE MORE: / Zabio dva gola i asistirao, a svi ga ismijavaju

Kamerunski napadač Portove momčadi u potpunosti je obilježio prvo poluvrijeme utakmice protiv Monaca u kojoj je njegova momčad slavila 5-2 pobjedu

7.12.2017.
7:30
Screenshot

Nogometaši Porta poigrali su se s Monacom u utakmici 6. kola skupine G Lige prvaka pa su već na poluvremenu uživali 3-0 prednost. Susret je obilježio njihov napadač Vincent Aboubakar.

Zabio je 25-godišnjak uvodna dva pogotka na utakmici, onda i asistirao Yacineu Brahimiju za 3-0, no uz sve te majstorije dogodila mu se i jedna neočekivana stvar zbog koje se postao predmet ismijavanja.

Naime, Aboubakar je krenuo u sasvim uobičajenu proslavu pogotka uklizavanjem samo da bi doživio ovo: