PSG je u 11. kolu francuskog prvenstva na Parku Prinčeva izgubio od Saint Etiennea (2:1), a Zlatan Ibrahimović je bio isključen u 70.

3.11.2012.
19:49

U 11. kolu francuskog prvenstva, Saint Etienne je na Parku prinčeva priredio iznenađenje svladavši Paris Saint Germaine 2:1 (0:0). Strijelci za goste bili su Sakho (autogol, 55.) i Aubameyang (73.), dok je pogodak za Parižane postigao Hoarau dvije minute prije kraja.

Naglasimo da je Zlatan Ibrahimović bio isključen u 70. minuti zbog opasnog i neopreznog starta na gostujućeg vratara Ruffiera, udario ga je kopačkom u prsa!

Bio je to prvi prvenstveni poraz PSG-a nakon 14 utakmica (posljednji su put izgubili u svibnju u Lilleu), a ovo je, ujedno, bila i prva pobjeda gostiju na Parku prinčeva nakon pet sušnih godina.

PSG nije igrao dobro, St. Etienne se čvrsto branio i opasno prijetio iz protunapada, ponudivši tako i Dinamu recept za okršaj u utorak. Spomenimo da se ozlijedio pouzdani veznjak PSG-a Matuidi, a zbog ozljeda nije bilo ni Armanda, Gameira i Nenea.