PROŽIVJELI SU PAKAO /
Povijesni uspjeh leži u kraterima granata: Barbarez i Džeko iskovani su u vihoru rata
Statua Lionela Messija u Buenos Airesu uništena je po drugi put ove godine.
Statua je postavljena 2016. godine nakon što je Messi odlučio kako više neće nastupati za reprezentaciju. Bila je dio kampanje gradonačelnika Horacija Rodrigueza koji je na taj način želio utjecati na Messija da promijeni odluku.
Vandalima se očito ideja nije svidjela te su u siječnju ove godine već oštetili statuu, a gradske vlasti dale su ju brzo popraviti. No novi incident se dogodio u nedjelju ujutro kada su nepoznati počinitelji ponovno oštetili ovu posvetu jednom od najboljih igrača današnjice.