ZA PAMĆENJE / Sve je spremno za spektakl: Poljud rasprodan četiri dana prije derbija i to samo članovima kluba

23:49
Ivo Cagalj/PIXSELL

Četiri dana uoči velikog derbija između Hajduka i Dinama, Poljud je rasprodan. Dogodilo se po prvi put u povijesti da je splitski stadion rasprodan, a da su karte išle samo pretplatnicima i članovima kluba.

ON KAO DA NIJE S OVOGA SVIJETA /

Čudesni Lewandowski zabio hat-trick u samo 10 minuta i 22 sekunde, pogledajte njegove majstorije

Naime, Hajduk je obznanio javnosti da će do karata moći samo članovi kluba, kojih je sada preko 60 tisuća. Ni to nije smetalo velikim navijačima pa je Poljud - rasprodan.

Utakmica od velike važnosti za oba kluba

Navijačima očito ne smetaju nedavni poraz od Rijeke i remi s Istrom, a pogotovo kada je u pitanju utakmica protiv Dinama. Mnogi ovaj susret označuju kao ključ u pohodu na titulu.

Bit će to prvi put u povijesti da je Poljud rasprodan, a da su karte kupili isključivo pretplatnici i članovi Kluba.

S druge strane, na Poljud će moći doći samo pet posto navijača Dinama. Domaćin je odlučio da će gostima osigurati 1502 ulaznice. Naravno, navijačima Dinama to nije pasalo jer su na Poljud htjeli doći u što većem broju.

Bit će to drugi derbi ove sezone; prvi je odgođen zbog europskih utakmica Dinama, dok je u drugom slavio Hajduk i to na Maksimiru. Strijelci su bili Marko Livaja i Emir Sahiti, a Splićani su slavili s 2:0.