KRALJEVI ODNIJELI TRI BODA S CAMP NOUA / Pogledajte sve golove iz El Clasica, jedna majstorija je posebno oduševila navijače Kraljevskog kluba

Real je u prvom El Clasicu sezone pobijedio Barcelonu 2:1

24.10.2021.
18:56

U jednom od najvećih nogometnih derbija na svijetu Real Madrid je na Camp Nou pred 86.422 gledatelja pobijedio Barcelonu sa 2-1 preuzevši vrh ljestvice španjolskog prvenstva.

LUKA IH NIJE ODUŠEVIO /

Modriću se ovo neće svidjeti, evo što je Marca napisala o njegovoj igri u El Clasicu

Nakon što je lani slavio sa 3-1, "Kraljevski klub" je tek treći put u povijesti spojio dvije ligaške pobjede u Barcinom dvorištu nakon što mu je to uspjelo davne 1929. i 1930. godine, te 1963. i 1965.

Real je poveo golom Davida Alabe nakon sjajne kontre u 32. minuti, a taj pogodak možete pogledati OVDJE.

Lucas Vazquez je povisio na 2:0 u četvrtoj minuti sudačke nadoknade i riješio utakmicu, a njegov pogodak pogledajte OVDJE.

Utješni gol za Barcu zabio je Sergio Aguero u zadnjoj minuti utakmice. OVDJE možete vidjeti njegov pogodak.