DAŠAK ENGLESKOG NOGOMETA / Pogledajte ovaj krvoločan start na zvijezdu Manchester Cityja vrijednu 120 milijuna eura, ostali su mu čak i tragovi...

Glavna tema susreta osim čudesnog norvežanina Haalanda, bio je krvnički start...

19.9.2022.
10:03

Manchester City je u subotu u utakmici sedmog kola engleskog prvenstva pobijedio Wolverhampton sa 3-0 i privremeno zasjeo na čelo ljestvice.

GOMILA REAKCIJA /

Potez koji je postao hit na društvenim mrežama. Igrači Cityja ponižavali oružara, a pogledajte što je napravio Haaland

City je poveo već u prvoj minuti susreta i to pogotkom Jacka Grealisha nakon asistencije Kevina de Bruynea. Na 2-0 je 15 minuta kasnije povećao Erling Haaland. Wolverhampton je ostao na deset igrača nakon što je u 33. minuti isključen Nathan Collins. No na 3-0 za City podiže Phil Foden u 69. minuti.

Glavna tema susreta osim čudesnog norvežanina Haalanda, bio je krvnički start Collinsa na Jacka Grealisha, bivši igrač Burnleya zadržao je očigledno pravila koja su vrijedila u tom klubu, zadnjih godina poznatom po jako čvstoj obrani i startovima.

Ostavio je ekipu

Desni branič Wolwesa je s jako visoko podignutom nogom ušao u trbušne mišiće Grealisha i doslovno ostavio tragove svojim kramponima. Sudac Anthony Taylor nije dvojio ni sekunde, odmah se uhvatio za zadnji džep i pokazao crveni karton. Snimku starta pogledajte ovdje.

Svoju ekipu je Collins ostavio na cjedilu i nakon tog trenuka nisu mogli ni u jednom segmnetu parirati "Građanima".