LUKA JE KRALJ MADRIDA / Modrić je genije, pogledajte kako je majstorski asistirao i zapalio društvene mreže: 'Podignite mu spomenik'

Vatreni igra sjajno ove sezone

21.11.2021.
17:40

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić započeo je od prve minute utakmicu između Real Madrida i Granade. Gosti iz Madrida u 56. minuti poveli su s 3:1, a Modrić je bio asistent za pogodak Viniciusa juniora. Vatreni je također sudjelovao i kod akcije za pogodak Nacha Fernandeza u 25. minuti. Prvi pogodak za Real zabio je, inače u 19. minuti Asensio.

VATRENI SADA ZNA NA ČEMU JE /

Jedan od najmoćnijih ljudi u nogometu otkrio što stvarno misli o našem Luki Modriću

Modrićevu i Kroosovu akciju kod prvog gola pogledajte ovdje, a Lukinu asistenciju ovdje.

Prije nekoliko je dana i talijanski stručnjak za transfere Fabrizio Romano na svom Twitteru, inače, objavio ono o čemu se intenzivno priča neko vrijeme - da je Real Madrid spreman dati novi ugovor Luki Modriću ovog ljeta. To bio šlag na torti njegove savršene karijere.

Njeogva predstava izazvala je reakcije na društvenim mrežama.