PUKLA PETARDA / Pogledajte kakvu je golčinu iz slobodnog udarca Majer zabio protiv engleskog prvoligaša

Majer je za Francuze odigrao drugih 45 minuta

3.8.2023.
14:12

Rennes je u prijateljskoj utakmici s čak 5:0 pobijedio engleskog prvoligaša Nottingham Forest, a među strijelce se upisao i Lovro Majer.

ODBILI 20 MILIJUNA /

Loše vijesti za navijače Dinama: Hrvatu je slomio nos, AEK ga nagradio novim ugovorom i pokazao Modrima kako se to radi

Francuzi su nakon prvih 45 minuta imali 2-0 jer je Bourigeadud iskoristio jedanaesterce u 34. i 45. minuti.

Na 3-0 je povisio Abline u 52., dok je četvrti gol Rennesa četiri minute kasnije prekrasno iz slobodnog udarca zabio Majer. S 25 metara iskosa s lijeve strane sjajno je pogodio pokraj jedinog igrača u živom zidu.

Konačnih 5-0 postavio je Gouiri u sudačkoj nadoknadi.

Majer je za Francuze odigrao drugih 45 minuta.

Rennes će do kraja priprema odigrati još jednu prijateljsku utakmicu, protiv Wolvesa u subotu. U prvom kolu Ligue 1 igraju 13. kolovoza protiv Metza.