POGLEDAJTE KAKO JE LIVERPOOLOVO POJAČANJE ODUŠEVILO PUBLIKU: / Ovakav pogodak mogu postići samo najbolji

Veliku pobjedu Liverpool nad Manchester Unitedom zasjenio je potez novog igrača momčadi s Anfielda

29.7.2018.
12:13
Screenshot

Nogometaši Liverpoola s visokih su 4-1 porazili Manchester United u pripremnoj utakmici odigranoj u noći sa subote na nedjelju po srednjoeuropskom vremenu pred više od 100.000 gledatelja na stadionu Michigan u Ann Aboru, predgrađu Detroita, dok je u Miamiju Manchester City preokretom došao do 3-2 pobjede nad Bayernom.

Škarice za potvrdu

Liverpool je dva pogotka postigao iz kaznenih udaraca, za 1-0 realizator je bio Mane u 28. minuti, a za 3-1 pogodio je Ojo u 74. minuti. Sturridge je u 66. minuti postigao pogodak za 2-1 na asistenciju Xherdana Shaqirija, a švicarski je reprezentativac svoju odličnu predstavu začinio u 82. minuti, kad je 'škaricama' postigao gol za konačnih 4-1.

Drugi poraz Uniteda

Jedini pogodak za Manchester United postigao je Brazilac Andreas Pereira pogodivši gornji desni kut iz slobodnog udarca sa 25 metara u 31. minuti. Bio je to treći nastup Liverpoola u sklopu International Champions Cupa (ICC) i druga pobjeda, dok je United u svojoj drugoj utakmici doživio prvi poraz.

Fenomenalan pogodak Shaqirija kojim je ukrao show možete pogledati ispod.