UTAKMICA SEZONE / Šest golova, dva VAR-a, sporne situacije... Pogledajte kako je izgledao ludi derbi Rijeke i Dinama na Rujevici

Utakmica je bila gotovo nevjerojatna

16.10.2021.
22:36
Nel Pavletic/PIXSELL

U derbiju 12. kola Prve HNL Dinamo je velikim preokretom na Rujevici izborio bod odigravši 3-3 protiv Rijeke, iako je domaća momčad nakon prvog poluvremena vodila sa 3-0.

NOVI PROBLEMI ZA KRZNARA /

'Petković je dobio udarac u glavu, pojavila se i oteklina, čak se žali da ne čuje na jedno uho…'

Josip Drmić je u 7. minuti postigao svoj prvi pogodak preciznim udarcem sa 18 metara. Isti je igrač u 38. minuti poslao loptu u mrežu nakon što ju je kratko odbio Livaković obranivši udarac Vučkić. U 41. minuti je Darko Velkovski na ubačaj Roberta Murića glavom svladao Livakovića za 3-0.

Dinamo je proigrao u drugom poluvremenu i do 65. minute nadokanadio dva od tri pogotka zaostatka, a oba je iz kaznenih udaraca postigao Bruno Petković - prvi u 58., a drugi u 65. minuti. Konačnih 3-3 postavio je Komnen Andrić u 82. minuti. Osim toga utakmicu je obilejžilo i nekoliko spornih sitacija, a snimku najzanimljivijih trenutaka susreta možete pogledati ovdje.

Tako je Rijeka zadržala bod prednosti u odnosu na Dinamo, ali aktualni prvak ima utakmicu manje.