Pogledajte kako je Eduardo zabio Rumunjima!

Hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva zabio je novi pogodak za Šahtar na pripremama.

14.2.2012.
18:21

Šahtar se trenutačno nalazi na pripremama u turskoj Antalyji, gdje su odigrali prijateljsku utakmicu protiv rumunjskog prvoligaša.

Nije dobro počelo za momčad Darija Srne i Eduarda, jer su njihovi protivnici poveli već u 8. minuti. Lijepo ubacivanje s desne strane Grigorie je udarcem iz prve pospremio iza leđa vratara Šahtara.

Ipak, ukrajinski sastav je već do poluvremena uspio izjednačiti. Igrala se 35. minuta, kada je Eduardo pospremio jednu odbijenu loptu iza golmana Rapida za 1:1, što je bio i konačni rezultat.

Sljedeću provjeru na pripremama Šahtar ima već u četvrtak, kada će snage odmjeriti protiv moskovskog CSKA.