POGLEDAJTE GOL VATRENOG / Ivan Perišić sjajnim udarcem probio Milan u velikom derbiju, Inter dugo vodio pa ostao bez ičega

Inter i Milan odmjerili su snage u 24. kolu Serie A

5.2.2022.
20:16

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac za Inter u velikom derbiju 24. kola talijanskog prvenstva protiv gradskog rivala Milana, no njrgova je momčad na kraju ipak izgubila sa 1-2 (1-0).

I SVE JE SUPER, I SVE JE ZA PET /

Drage dame, nemojte se ovog vikenda ljutiti na vaše muškarce: Samo pogledajte ovo i sve će vam biti jasno

U momčadi Nerazzurra susret su započela dva hrvatska reprezentativca, Marcelo Brozović i Ivan Perišić, koji je u 28. minuti zabio za vodstvo Intera.

Savršena reakcija

Hakan Calhanoglu je izveo korner, lopta je preletjela sve igrače u sredini kaznenog prostora te idealno pala na nogu Perišiću koji je preciznim prizemnim udarcem sa 10-ak metara svladao Maignana za 1:0.

Perišićev pogodak možete vidjeti OVDJE.

Milan je preokrenuo s dva gola Girouda u razmaku od samo tri minute, a prvom je prethodio nevjerojatni previd suca Guide i njegovih pomoćnika u VAR-u.

Giroud je osvojio loptu na polovici Intera prethodno odgurnuvši Vidala, no sudac je ostao nijem, lopta je stigla do Brahima koji je uputio traljav udarac prema golu, no taj njegov loš potez pretvorio se u asistenciju za Girouda koji je uklizao na loptu, promijenio joj smjer i poravnao na 1-1.

Tri minute potom Giroud je primio loptu leđima okrenut golu, prevario svog čuvara i iz okreta još jednom svladao Handanoviča.

Ovom pobjedom drugi Milan je stigao na 52 boda, jedan manje uz utkamicu više od vodećeg Intera. Perišić je igrao do 70. minute za Inter, Marcelo Brozović je kod "crno-plavih" bio na terenu do 82. minute, dok Ante Rebić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u sastavu Milana.