DALIĆU, GLEDAŠ LI OVO? / Ante Budimir sjajno pogodio za pobjedu Osasune: Pogledajte kakvu je golčinu zabio, vratar je bio nemoćan

Budimir je odlučio pobjednika u dvoboju njegove Osasune s Espanyolom

20.10.2022.
23:27

Barcelona je slavila u derbiju 10. kola Primere na Nou Campu protiv Villareala s 3-0, dok je Ante Budimir zabio jedini gol za pobjedu Osasune doma protiv Espanyola.

'OVO JE ČISTA MAGIJA' /

Nevjerojatni Luka Modrić školovao igrače Elchea: Bio u okruženju, pa pronašao 'tunel' i postao viralni hit

Dva pogotka za Barcu postigao je Robert Lewandowski koji s jedanaest pogodaka uvjerljivo vodeći na listi strijelaca. Poljak je prvi put zabio u 31. minuti, četiri minute kasnije povisio je na 2:0, a sudbinu gostiju zapečatio je Ansu Fati u 38. minuti.

Nakon osme pobjede Barcelona zauzima drugo mjesto na tablici s 25 bodova. Prvi je Real Madrid koji ima tri boda više, Real Sociedad na trećem mjestu je skupio 22 boda, a Atletico Madrid na četvrtom mjestu ima dvadeset.

Katalonci su tako barem djelomično zaboravili na kiks u nedjeljnom Clasicu u Madridu i već su svoje misli usmjerili na pakleni raspored koji ih čeka u sljedećih mjesec dana do početka Svjetskog prvenstva u Katru.

Barcelona će u nedjelju ugostiti Athletic Bilbao, potom će Bayern München gostovati na Nou Campu, 29. listopada će ugostiti Valenciju, a u studenom će odmjeriti snage s Viktorijom Plzen, Almerijom i Osasunom.

Majstorski potez hrvatskog golgetera

Budimir je lijepim golom u 55. minuti donio pobjedu Osasuni u srazu s Espanyolom. Zabio je naš napadač nakon centaršuta Ezzalzoulija neobranjivim udarcem glavom s pet metara, a taj pogodak možete vidjeti OVDJE.

Ovo je Budimiru, koji se bori za mjesto u reprezentaciji na Svjetskom prvenstvu u Kataru, bio prvi gol sezone. Za Vatrene je do sada nastupio 15 puta i zabio jedan pogodak.