kompletirano 19. kolo / Podjela bodova na Aldo Drosini: Slaven Belupo do nevjerojatnog 12. remija sezone

Slaven Belupo je apsolutni rekorder Prve HNL u ovoj sezoni sa čak 12 neodlučenih ishoda u dosadašnjih 19 nastupa

2.2.2019.
21:47
Dusko Marusic/PIXSELL

Nogometaši Istre 1961 i Slaven Belupa odigrali su 1-1 (0-0) na stadionu Aldo Drosina u Puli, u posljednjoj subotnjoj utakmici 19. kola Prve HNL.

Domaća momčad je povela u 65. minuti prvim pogotkom Kamerunca Daniela Arnauda N'Dija koji je pojačao Istru 1961 u zimskom prijelaznom roku. No, radost Puljana kratko je trajala, jer je već u 73. minuti izjednačio 36-godišnji Ivan Krstanović, koji je u prvom dijelu sezone nosio dres zagrebačke Lokomotive. Ovo mu je prvi pogodak u dresu Slaven Belupa, a ukupno sedmi ove sezone.

Slaven Belupo je apsolutni rekorder Prve HNL u ovoj sezoni sa čak 12 neodlučenih ishoda u dosadašnjih 19 nastupa. Prva sljedeća momčad po broju remija je Hajduk sa osam. Koprivničani su sa 18 bodova na sedmom mjestu, a Istra 1961 je sa 16 bodova deveta.

Prva HNL - 19. kolo

Dinamo - Rudeš 7:2 (Hajrović 5, 8, Petković 19, Gojak 40, Oršić 56, 60, 65 / Štrkalj 22, 79)

Istra 1961 - Slaven B. 1-1 (N'Di 65 / Krstanović 73)