'Počistio' je suigrače: Sjajan gol okrunio spektakularnom proslavom!

Utakmica Cope Libertadores između urugvajskih Wanderersa i venezuelanske Zamore koja je odigrana u utorak obilovala je zanimljivostima.

19.2.2015.
9:36

Iako je gostujuća Zamora vodila u dva navrata, na kraju su domaći Wanderersi slavili 3:2 pobjedu. Posebno je impresivan pogodak bio onaj Arlesa Eduarda Floresa iz 54. minute za 2:1 vodstvo Zamore.

Prvo je dalekometnim topovskim udarcem Flores savladao golmana i pogodivši suprotne rašlje, da bi potom sa svojim suigračima na brzinu osmislio koreografiju kod proslave.

Pretvaravši se da je na kuglanju, poslagao je suigrače kao čunjeve i porušio ih – nogometnom loptom.

Valja reći da je Zamora kraj susreta dočekala s trojicom igrača manje, a Wanderersi, koji su slavili pogotkom Reymundeza iz 82. minute, s dvojicom igrača manje.