SRDITI GERARD / Pique je svoju karijeru završio degutantnom psovkom: S istim sucem već je imao okršaje, evo što mu je sve izgovorio

Pique je crvenim kartonom zaključio karijeru

9.11.2022.
8:31

Nogometaši Barcelone su osvojili sva tri boda na gostovanju u Pamploni pobijedivši Osasunu s 2-1, iako su više od sat vremena igrali s desetoricom igrača, zbog isključenja Roberta Lewandowskog.

VELIKI PROPUST /

Milan kiksao protiv totalnog autsajdera, Rebić nije baš oduševio izvedbom

Osasuna je već u 6. minuti povela, a pogodak je postigao David Garcia. Robert Lewandowski je u 11. minuti zaradio prvi žuti karton, zbog nepotrebnog povlačenja. Dvadeset minuta poslije poljski napadač je naskočio na suparničkog braniča i laktom ga udario u predjelu vrata, a sudac Manzano mu je bez zadrške pokazao drugi žuti, a potom i isključujući crveni karton.

Nije to bio jedini crveni karton koji su dobili Katalonci. Naime, u završnici prvog poluvremena dobio ga je i Gerard Pique koji je bio na klupi za pričuve, a Manzano mu je pokazao crveni karton zbog žestokih prigovora.

Sjajan kraj

Barcelona je golovima Pedrija i Raphinhe na kraju upisala pobjedu, a Pique se od nogometa oprostio na najgori mogući način. Jedan od najtrofejnijih igrača Barcelone i sinonim za katalonski klub posljednjih godina svoju je bogatu karijeru završio crvenim kartonom, bez da je istrčao na teren. Nakon susreta, sudac Jesus Gil Manzano je otkrio što mu je Pique sve govorio na putu prema svlačionici na poluvremenu.

"Jesi li vidio kako su nam zabili gol koji si ti priznao? Ti si sudac koji nas je najviše s*ebao! Je*ena sramota je to što radiš. Se*em ti se na mater ku*vu", zapisano je u sudačkom zapisniku. Naravno, sudac je isključio Piquea nakon ovakvih ispada.

Inače, to nije prvi put da je Manzano isključio Piquea bez da je ovaj zaigrao. Isto je napravio na El Clasicu u travnju prošle godine kada mu je španjolski stoper prigovarao što nije dovoljno produljio utakmicu. Bilo kako bilo, Pique je svoju bogatu karijeru završio na odvratan način.