PIPITA POGODIO ZA TRI BODA: / Higuain prekinuo post dug 716 minuta, potom se naklonio Interu i objasnio otkud snaga za slavlje

Inter i Juve odigrali su odličnu utakmicu, a slavio je prvak

28.4.2018.
23:28

U fantastičnoj utakmici s preokretima Juventusovi nogometaši slavili su 3-2 pobjedu na San Siru protiv Intera te će i nakon kompletiranog 35. kola talijanskog prvenstva ostati vodeća momčad ljestvice.

LUDI DERBI U MILANU: /

Mandžo krvario, Perišić inicirao vodstvo, prvaci izjednačili iz mrtvog kuta, bljesak Higuaina

Inter je odigrao junačku utakmicu, s igračem manje izjednačio pa poveo i uživao vodstvo do 87. minute ogleda. Dva sjajna gola igrača iz redova branitelja naslova donijela su Juventusu novo vodstvo koje su igrači ovaj put sačuvali do kraja. U nedjelju Napoli gostuje kod Fiorentine i neovisno o ishodu tog ogleda aktualni prvak ostaje vodeća momčad ljestvice.

Velike zasluge za to ima i Gonzalo Higuain strijelac za konačnih 3-2 koji je nakon susreta kazao:

"Inter je odigrao odličnu utakmicu s igračem manje. Nama je pobjeda bila nužna i sad želimo još tri. Ovo nas puni samopouzdanjem. Okrenuli smo susret u našu korist pokazujući ponos, glad i žeđ za pobjedom. Borit ćemo se do smrti za slavlje."

Inače, Higuain je ovim pogotkom prekinuo post dug 716 minuta. Otkako je u Italiji nikad nije imao toliku pauzu između dva gola.