PIOLI IMA DOBRE VIJESTI ZA REBIĆA: / Zlatan poslao poruku šefu MiIana; 'Ako se to ne dogodi neću igrati iduću utakmicu'

Zlatan je nezaustavljiv ove sezonr

1.11.2020.
16:14

Nogometaši AC Milana upisali su novu pobjedu u talijanskom prvenstvu nakon što su u nedjelju u 6. kolu u gostima dobili Udinese s 2-1. Milan je na vrhu tablice s pet pobjeda i jednim remijem.

[VIDEO] IBRAHIMOVIĆ MAJSTORSKIM POTEZOM DONIO POBJEDU MILANU: /

Rebić se vratio i zakuhao situaciju za Zlatanov gol

Bila je to utakmica u kojoj je ponovno briljirao Zlatan Ibrahimović, a nakon više od mjesec dana pauze zbog ozljede lakta na teren se vratio hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić, koji je ušao u igru u 71. minuti.

Milan je poveo u 18. minuti, a pogodak je namjestio Zlatan Ibrahimović. On je odlično uštopao dugački pas upućen u 16-erac i potom je dao povratnu loptu za Francka Kessiéja, koji trese mrežu. Domaćini su izjednačili iz penala, kojeg je 48. minuti realizirao Rodrigo De Paul.

No, u 83. minuti ponovno na scenu stupa Ibrahimović. Rebić je oštro ubacio u peterac protivnika, loptu je neuspješno pokušao izbaciti branič Udinesea Sebastian De Maio, ali ona je otišla okomito i Ibrahimović je u padu preko glave zatresao mrežu.

Nakon utakmice oglasio se trener Milana Stefano Pioli te je nekoliko riječi posvetio hrvatskom reprezentativcu. Vatreni je ozlijedio je lakat 27. rujna u utakmici protiv Crotonea i ovo su mu bile prve minute na travnjaku od tada.

"Rebić bi u četvrtak u Europskoj ligi mogao igrati još više. Ostale su još samo dvije utakmice prije reprezentativne pauze. Moramo pronaći dodatnu mentalnu snagu i na dobar način završiti ovaj period"; poručio je Pioli.

Milana je u toj utakmici, inače, domaćin Lilleu.

Ibrahimović je pakiskoristio ovu priliku i odgovorio kritičarima.

"Tek se zagrijavam. Prije nekoliko mjeseci govorilo se kako svi koji se vrate u Milan propadnu i rekli su da će se to meni dogoditi, ali ja nisam izgubio strast. Vjerujem u ono što svakodnevno radim", kazao je te je poslao poruku sportskom direktoru Paolu Maldiniju.

"Sada kažem Paolu da mi da novi ugovor ili neću igrati iduću utakmicu. Pritisak je sada na njemu", našalio se.