KAKAV CAR / Perišiću lave! Pogledajte kako je spasio čisti gol u velikom derbiju, nakon čega je Inter postigao pogodak

U tijeku je milanski derbi na Giuseppe Meazzi gdje Inter i Milan igraju polufinale talijanskog kupa

19.4.2022.
22:35

Trenutno se igra jedan od najvećih derbija u Italiji. Na Giuseppe Meazzi se igra polufinale talijanskog kupa između Inter i Milana.

VELIKE VIJESTI /

Kolega se umirovio s 25 godina, promjene u trenerskom taboru našeg najboljeg skijaša

Aktualni talijanski prvak je na predah išao s prednosti od 2:0, a oba pogotka zabio je sjajni Argentinac Lautaro Martinez. Od prve minute susret su započeli naši Ivan Perišić i Marcelo Brozović.

Upravo je Perišić bio jedan od glavnih aktera kod drugog pogotka, iako nije asistirao ni zabio gol. Ipak, našao se u akciji u kojoj je sjajnom reakcijom spasio svoju momčad i preokrenuo susret.

Kakva reakcija

Milan se našao u velikoj prilici da postigne pogodak i tako izjednači rezultat na 1:1, ali je sjajni Perišić nevjerojatnim uklizavanjem spriječio da gradski rivali dođu do izjednačenja.

Da stvar bude bolja, Inter je u nastavku akcije postigao pogodak za 2:0 i napravio veliku prednost nad rivalom.

Fantastičnu reakciju našeg Ivana pogledajte OVDJE.